ТМ Designworks Неуништив Задни Диск Guard (Зелена) Компатибилен со 06-18 Kawasaki KX250F

ТМ Designworks Неуништив Задни Диск Guard (Зелена) Компатибилен со 06-18 Kawasaki KX250F

Това е достапна
DEN 1905.36
Количината на стоката:

Тешки-должност, заден диск заштитници кои апсорбираат енергија, која не трансфер на влијанието кои обично се крши акции монтажа голема заграда.Завртки за неколку минути, и доаѓа со трик, армирано, монтажа дизајн за зајакнување на акции месеци.Тешки-должност, заден диск заштитници кои апсорбираат енергија, која не трансфер на влијанието кои обично се крши акции монтажа голема заграда.Одговара : KAWASAKIKLX450 R 08-09, KX250 19, KX250 F 06-18, KX450 F 06-18.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата