Artena 2.5 oz Солидна Соја Сос Јадење Сет од 6, Мат Црна Керамички Фудбалскиот Чинии, Потопување Чаши за BBQ Партија, Натопи Чаши за Condiment, Charcuterie, Ужинка, Мали Чинии за Несака

Artena 2.5 oz Солидна Соја Сос Јадење Сет од 6, Мат Црна Керамички Фудбалскиот Чинии, Потопување Чаши за BBQ Партија, Натопи Чаши

Това е достапна
DEN 574.80
Количината на стоката:

【Мат Црна Глазура & Разгореа Rim】Artena Солидна 2.5 мл соја сос сад заврши со разгореа rim дизајн во мат црна глазура керамички,accentuates на artisanal изгледот на керамички фудбалскиот чаши. 【Солидна & Трајни】Секое парче на потопување чинии се високи отпуштен за своите трајни и цврсти,згора на тоа, на оваа мала црна чаши сет ќе се задржи сјајна нова по долго време користење.Машина за миење садови, ладилник, микробранова печка безбедно. 【Разноврсна & Практична】Artena соја сос јадења/ чинии се со големина до совршено се приспособат на вашите корист мирудии, индивидуални путер јадења, маслинки, сос јадење, малку јадење, charcuterie, зачини, ужинка, ketchup, сенф или соја сос и повеќе. 【Повеќе од мини чаши】Artena креативни малку чинии ќе ги воодушеви вашите семејства и гости на вечера или weeknight оброци.Тие ќе бидат одлична идеја како вашиот 'go-to-сад" како добро.Идеален подарок избор за куќа затоплување, свадба регистар, годишнина, денот на Благодарноста или Божиќ подарок. 【Силна Пакет & Одлична услуга По】Artena ќе им понуди точно тестирани пакет и 90 дена бесплатен замена или рефундирање ако нешто тргне наопаку со купување.Тоа е првично чаши за промешајте фрај, и тоа е, исто така, малку чаши за свежа земјата билки/зачини.Супер лесно се чисти и да ги преземат многу малку кабинет простор за целиот стек.Овие мали јадења се совршени за соја сос и wasabi!.Овие мали чинии се одлични за сервирање индивидуални потопување сосови за гостите.Тие се совршен големина и може да се користи во микробранова, машина за миење садови, фурна, како и.Овие чинии се толку симпатична, единствена, елегантен и совршен големина за било потопување сосови, и повеќе.Одлично за потопување чинии, и можете да се обидете неколку вкусови, без да губат сос или двојно-потопување.Тоа одговара на мезе плоча, или работи на вечера табела.Тоа може да се користи за ништо - потопување сосови, condiment, mise en место или мали гарнир.На мат црна глазура accentuates на artisanal изгледот на керамички фудбалскиот чаши.Можете да ги користите за семејни вечери, вечера партии и хостинг настани.Овие мали чинии се одлични за сервирање индивидуални потопување сосови за гостите.Тие се совршен големина и може да се користи во микробранова, машина за миење садови, фурна, како и.Овие чинии се толку симпатична, единствена, елегантен и совршен големина за било потопување сосови, и повеќе.Одлично за потопување чинии, и можете да се обидете неколку вкусови, без да губат сос или двојно-потопување.Тоа одговара на мезе плоча, или работи на вечера табела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата