Казанчето Пластични Завртки, 4 ПАКЕТ M10 Резервоарот на Сад Тоалет Тоалет Поправка Колекции Фитинг Завртки и Печат Сет, Пан Главата Завртки Одговара на Две Парче Тоа?

Казанчето Пластични Завртки, 4 ПАКЕТ M10 Резервоарот на Сад Тоалет Тоалет Поправка Колекции Фитинг Завртки и Печат Сет, Пан Главата

Това е достапна
DEN 1972.80
Количината на стоката:

Анти-корозија ПОМ пластични завртки, ќе не ' рѓа, ги кородираат, mineralize или се врзуваат.Помогне да го решите вашиот казанчето завртки корозија прашање.Лесно да се инсталира и да го замени, не преку заострување на нив, има и против протекување.Четири инчен завртки одговара најмногу две парче тоалети.Завртка должина може да се прилагоди на потребите.Одлично да го замени стариот ' рѓосано од резервоарот завртки.Карактеристики : казанчето plastci завртки, доаѓа со 4 парчиња тоалет седиште завртки, обезбеди лесен алтернатива за замена.Направени од издржлива пластика и гума, изграден за да трае.Завртки може да се отсечени, Ако е потребно откако ќе го инсталирате седиште за точно одговара.Спецификации : Количина : 4 x Тоалет Седиште bolts Material : пластични и гумени Боја : бела Големина : 3/8-инчен во навој дијаметар, 4 инчи во должина .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата