Fivepine Олимписки Тежина Плоча Држач Прилог 2x2 Тежина Плочи Носителот Енергија Рек Сет од 2

Fivepine Олимписки Тежина Плоча Држач Прилог 2x2 Тежина Плочи Носителот Енергија Рек Сет од 2

Това е достапна
DEN 695.76
Количината на стоката:

【Големина】Дизајниран да се вклопуваат 2" x 2" плоштад цевка моќ полици со 1" дупка И 2 "со дијаметар од Олимписките Тежина Плочи.Должина на ракав е до 10.6", може да се стави на поголема тежина плочи. 【Да зачувате Простор】Ако вашата соба простор е ограничен, на олимписките тежина плоча држач ќе ви помогне да го одржите вашиот дом салата чисти и да се зачува простор, со заштита на вашата тежина плочи и опрема. 【Лесен за Употреба】 : Лесно да го вметнете и заклучување во дизајнот, само слајд pin на власт решетката е дупка и замав надолу за да ја заклучите во место. 【Цврсто Фиксирани】На здрав pin поставување на држи сè во место.Овој дизајн го прави на утовар и истовар на тежина плочи повеќе безбеден и удобен. 【Силен Капацитет на носивост】Направен од тешки челик.Секоја Тежина Плоча Држач може да издржи 300 кг и вкупниот сет може да се одржи 600 кг. 【Големина】Дизајниран да се вклопуваат 2" x 2" плоштад цевка моќ полици со 1" дупка И 2 "со дијаметар од Олимписките Тежина Плочи.Должина на ракав е до 10.6", може да се стави на поголема тежина плочи. 【Да зачувате Простор】Ако вашата соба простор е ограничен, на олимписките тежина плоча држач ќе ви помогне да го одржите вашиот дом салата чисти и да се зачува простор, со заштита на вашата тежина плочи и опрема. 【Лесен за Употреба】 : Лесно да го вметнете и заклучување во дизајнот, само слајд pin на власт решетката е дупка и замав надолу за да ја заклучите во место. 【Цврсто Фиксирани】На здрав pin поставување на држи сè во место.Овој дизајн го прави на утовар и истовар на тежина плочи повеќе безбеден и удобен 【Силен Капацитет на носивост】Направен од тешки челик.Секоја Тежина Плоча Држач може да издржи 300 кг и вкупниот сет може да се одржи 600 кг.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата