Две Компанијата Бела боја Чип и Натопи Сад

Две Компанијата Бела боја Чип и Натопи Сад

Това е достапна
DEN 1079.76
Количината на стоката:

53134 Голема Бела Ајкула Чип и Натопи Сад.Бренд Име : Две Компанијата.Димензија : 3.50-инчен H x 12-инчен Дијаметар.Материјал : Храна Безбедно Керамички.Рака мие, се Препорачува.Големата Бела Чип и Натопи Сад (храна безбедно, рака мие препорачува) - Керамички.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата