Joyindecor Лизгачки Под-биро Фиока за Складирање Организатор - Пластични Само Лепило Скриени Повлекување од Канцелариски Молив Послужавник за работна Станица (Црна)

Joyindecor Лизгачки Под-биро Фиока за Складирање Организатор - Пластични Само Лепило Скриени Повлекување од Канцелариски Молив Послужавник

Това е достапна
DEN 287.52
Количината на стоката:

НЕМА ДА го ОШТЕТИ ВАШИОТ БИРО:Стапови право на со големи самолепливи подлога, ова самолепливи под deak фиока ви овозможува да ги чувате вашите workspace во потрага организирана и професионална.Има хартија, прибор за пишување, електронски уреди, канцелариски материјали, и повеќе.ГО ИСЧИСТИТЕ НЕРЕДОТ : Фиока организатор обезбедува дополнителен простор за работа резерви, совршен за вашата стои биро, скриени биро за складирање брзо се поврзува на вашиот десктоп обезбедување sttionary организација под површината дека секогаш е во лесно да се достигне.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Направен од високо квалитетни пластични, лесно да се отвораат и затвораат, без груби рабови и има малку свиткани, големина : 7.8"Lx6.7"Wx2.8"H, тежина 350g, се чека 24 часа пред ставање тежина на нив.РАЗНОВРСНА ФИОКА ОРГАНИЗАТОР : Вие не може да се качи на оваа под вашата канцеларија за вашата работа резерви, кујната кабинет за вашето кафе/ чај станица!Совршен за чај кеси, шеќер пакети итн, како и салон за вашиот козметика.БРЗ и ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нема дупчење е потребно и Без дополнителни алатки потребни!Обезбеди дополнителен простор за складирање и бара малку installtion простор.Простор Saver го Задржува вашето биро врвот област среди, како што тоа фиока организатор ви овозможува да поставите вашата staionery.На вашата маса ќе има многу повеќе простор со оваа скриена фиока за складирање.Дизајниран за вашиот канцелариски материјали и мали додатоци.Продавница сите видови на биро материјали како што се моливи, пенкала, изтривалка, paperclips, thumbtacks и повеќе.Чувајте ги вашите пенкала, моливи и маркери за исклучување на вашето биро и надвор од очите.Секој кој сака да биде организиран ќе треба како covenient биро организатор кутија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата