Отворено УВ Заштита Велосипедизам Вратот Gaiter Магија Шамија Bandana,Унисекс Кул Лесни Windproof Headwear Headband Balaclava-Mesh Змија Печатење

Отворено УВ Заштита Велосипедизам Вратот Gaiter Магија Шамија Bandana,Унисекс Кул Лесни Windproof Headwear Headband Balaclava-Mesh

Това е достапна
DEN 142.56
Количината на стоката:

Увезени.Одличен Материјал:Премиум Полиестер микрофибер—Удобно,противалергиски,дише и лесен.Големина:19 x 9.5 Инчи.Растеглив одговараат одговара на главата обемот 21.25 до 25 инчи,совршен за децата и Тинејџерите.Се носат како лице шамија,устата и носот маска,Вратот Gaiter,Balaclavas,bandana,neckerchief,wristband,headband,headwrap,коса-бенд,Магија шамија, sweatband, beanie и така натаму.Обновливи headwear за Windproof,dustproof и УВ-доказ,добро се спречи ширењето на капки, кога ќе се комуницира со другите.На разноврсна магија шамија е совршен за разни спортови и активности на отворено : трчање, планинарење, пешачење, велосипедизам мотоциклизам, риболов, лов, итн.Отворено Унисекс Лицето Маска Магија Шамија Мотоцикл Удобно Headwear Материјал : Премиум Полиестер микрофибер Пакет се Вклучуваат : 1 x Вратот Gaiter Големина : 19 x 9.5 Инчи.Растеглив одговараат одговара на главата обемот 21.25 до 25 инчи Пол : Унисекс Повод : Случајни Совршена Заштита Со Удобноста Тоа е дише и лесни дека ја зголемува удобноста е во употреба,да ја апсорбира потта и сува брзо.Нашите вратот gaiter заштити од штетните УВ и чувари вие против ветрот и прашина,да се спречи ширењето на капки, кога ќе се комуницира со други Кул Дизајн и Повеќенаменски Модерна 3 D Прилагодено дизајни farmhouse,природни,елегантен модел се направи да изгледа специфичен и кул,да одговара на вашите потреби за Вратот Gaiter,Balaclavas,bandana,neckerchief,wristband,headband,headwrap,коса-бенд,Магија шамија, sweatband, beanie итн., на ниската цена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата