25 Пакет - Премија Стигнале ID & Key-Картичка Значка Ленти со Безбедни Метал Спојувалка за Каиш и 34 се Повлече од страна на Специјалист ID

25 Пакет - Премија Стигнале ID & Key-Картичка Значка Ленти со Безбедни Метал Спојувалка за Каиш и 34 се Повлече од страна на Специјалист

Това е достапна
DEN 479.76
Количината на стоката:

Безбедна Слајд Спојувалка за Каиш - Има Тесна на Вашиот Корселе, Појас, во Џебот од Кошулата, Epaulettes, Струже Деколте и Повеќе.Квалитетот на Големо Многу Големина Пакет за Канцеларии и Медицински Установи - Специјалист ID е Продажба на Сигурен Значка Репортажите во САД за повеќе од 10 Години.Affordably Обезбеди Висок Квалитет на Значка и Клучните Картичка Репортажите во најголемиот Дел на Вашиот цел Тим или Оддел.Одлично за Изработка и Прилагодување - Направи Симпатична и Издржливи Обичај Значка Репортажите за соработници, Колеги медицински Сестри, и Клиенти.Совршена Големина за Премиум Круг ID Репортажите - 1 ¼ "Среќаваме со ¾" Внатрешниот Круг - Кабелот Должина 34" (865 mm) (Одлично за 1.25 Инчен Покрие Копчиња).Големина : 25 Пакет | Боја : Clear (Проѕирен).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата