Ултра Игра НБА Мажите Arched Plexi Кратко Sleeve Tee Кошула

Ултра Игра НБА Мажите Arched Plexi Кратко Sleeve Tee Кошула

Това е достапна
DEN 205.20
Количината на стоката:

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.УЛТРА ИГРА НБА ОБЛЕКА : Официјално Лиценцирани од страна На НБА (Национална Кошаркарска Асоцијација), Ултра Игра НБА карактеристики иновативни дизајни со напред размислување графика и текстури.УДОБНО се ВКЛОПУВААТ : Мека и лесен материјал, rib поврзана јака, екипажот деколте дополнителна удобност.Не е премногу опуштени и не е премногу тесна, совршено се вклопуваат.Големината е наменета за спортски одговара.СТИЛ И ДИЗАЈН : Удобно и мека лесни ткаенини, црна боја на телото, tagless вратот, редовни hemline.Совршен tee кошула да се носат на играта ден или во кој било ден од седмицата.Syncs до напор со вашиот секојдневен стил.МАТЕРИЈАЛ И ТКАЕНИНИ : Лесни, дише, да остане сува ткаенина го задржува влага далеку да се задржи чувството суво, свежо, удобно.Изработени од 100% Полиестер.ГРАФИЧКИ ДЕТАЛИ : Висок квалитет екран печати графика на вашиот омилен тим во службен тим бои.Совршен за џогирање, спорт, вежбање, или на причинско носат.Достапни во сите вашите омилени бои и тимови.Ултра Игра партнер со најголемите спортски лиги и франшизи да ви донесе официјално лиценцирани опрема на надолу-за-земјата цени.Ако ви се допаѓа да носат вашата страст во јавноста, Ултра Игра е ли покриени.Без разлика дали тоа е streetwear, loungewear, или точно тренингот опрема, Ултра Игра вашиот број еден извор за високо модерен тим облека.Зошто купи Ултра Игра бренд производи? 100% Автентични – Ултра Игра произведува официјално лиценцирани облека за НБА и МАК.Се најдобри Во Класата Облека – ќе се фокусира на производство на највисок квалитет на облека по пристапни цени.Високо Модерен – Ние постојано се надградуваме нашите стилови со најновите модни трендови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата