Херојски Спорт Т-шила Push-up Рачки | Бамбус и Нерѓосувачки Челик Push Up Барови | Невро Зафат | Совршен Pushup Calisthenics Опрема | Градите Тренингот за Мажите и за Жените | Parallettes Р?

Херојски Спорт Т-шила Push-up Рачки | Бамбус и Нерѓосувачки Челик Push Up Барови | Невро Зафат | Совршен Pushup Calisthenics Опрема

Това е достапна
DEN 1274.40
Количината на стоката:

✔ ПРЕДИЗВИК СЕБЕ си - стабилноста и сила предизвик понудени од страна на Т-шила им Помогнам на Рачки ќе пресилвам вашето push-up прозорци. ✔ СОВРШЕН PUSH-UP - намалениот база на контакт сили вашиот стабилизатор мускули да се вклучите како луди.Нешто својата редовна им помогнам на одборот и барови не може да се направи. ✔ БЕНЕФИЦИИ - ќе се обучуваат вашата контрола, грбот, градите, и јадро.Додавање на дополнителна 16cm (6,3 инчи) од опсегот на движење на својата редовна pushups.Тоа го подобрува вашето рамо и зглобовите стабилност и нервно ефикасност. ✔ Рачно изработени - 5cm (2 инчи) на Одржлив Бамбус тешки-должност рачки, 11cm (4.3 инчи) од нерѓосувачки челик шила, против пролизгување крајот капи.Сите рачно изработени и дизајнирани во Данска. ✔ ОНА што се ВКЛУЧЕНИ Две Херојски Спорт Т-скок Push-up Рачки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата