БЛАГОДАТТА KARIN Жените Ретро 3/4 Ракав Работа Office Бизнис Молив Фустан со Појас

БЛАГОДАТТА KARIN Жените Ретро 3/4 Ракав Работа Office Бизнис Молив Фустан со Појас

Това е достапна
DEN 2028.00
Количината на стоката:

Ви благодариме за вашето разбирање.Ова беше удобно и јас се почувствував елегантен и секси, јас спарени овој фустан со темно зелена потпетици.Вреди за парите во моето мислење.П : која е во должина?.Јас навистина сакав овој фустан и доби голем број на пофалби.Јас би го купите повторно. Фустанот е малку се даде. 3)Декорација копчиња на предната страна и ракави ракав.Јас би го купите повторно. 2)Центар назад сплит дизајн на база на hemline,Скриен патент во задниот дел.Вреди за парите во моето мислење.Јас не користат ремен.Прашање : јас тежат 175lbs и мојот половината е 36,што е најдобар големина за мене да купите?.A : јас сум 5"5 и тоа е малку под колената.Фустан Карактеристики : .A : XL, порачувам l и јас сум 150, waist34-35.A : Многу удобно и прифатлива.Облека за Нега : Ниска Температура и Рака-clearning достапни за перење.Изгледа професионално!Носеше на конференцијата!.П : Како удобно е овој фустан за облечен во канцеларијата, изглед и вредност за пари?. * Одговараат за Статистика, Вечер, Забава, се Носат на работа, Матурска и Свадба, Посебен Повод, Секојдневен Повод, на Отворено.Се вклопуваат совршено право надвор од торбата.Ова беше удобно и јас се почувствував елегантен и секси, јас спарени овој фустан со темно зелена потпетици.Изгледа професионални носеше тоа за конференција.Големината одговара како што се очекуваше.Изгледа професионално!Носеше на конференцијата!. * половината ја истакнете вашата секси тело крива, се направи повеќе елегантна и модата.Прилики : Жените 3/4 Ракав Бизнис Bodycon Молив Фустан Одговараат за многу прилики како работа,бизнис,статистика,формално,партија,клуб,саем,коктел, враќањето дома,банкет и така натаму.Јас не користат ремен.Јас навистина сакав овој фустан и доби голем број на пофалби.A : тоа е многу убаво материјал и да е убаво да се оди да се облекуваат за на заводот.Изгледа професионални носеше тоа за конференција. 1)Три квартал должина на ракав,Исти појас е пренослив.A : Овој фустан е многу удобно.Овој Фустан Е Ретро Класичен, Во Комбинација Со Современите Секси!Slayed Мојата Слика Пукаат!.Купив Med - мојата вообичаена големина. 4) Bodycon силуета,Фустанот е малку еластична.Патент затворање.Купив Med - мојата вообичаена големина.П : Како удобно е овој фустан за облечен во канцеларијата, изглед и вредност за пари?.Добар поглед насекаде.Се вклопуваат совршено право надвор од торбата. * Карактеристики : случајни, гроздобер ретро стил, краток ракав или долги ракави, V Деколте, bodycon.Класичен Стил Никогаш Нема да Излезат Од Мода : Жените Службен V Деколте, Молив Фустан е супер меки може да биде лесно да се облекуваат или фустан надолу,уникатен стил создаде прекрасни облини, направи што повеќе убави, мода, секси и елегантен. Фустанот е малку се даде.80% Полиестер, 20% Rayon.Големината одговара како што се очекуваше.Јас сум 5'7" 134 lbs.Големина Истакна : За повеќе точни погоден ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата слика, ве молиме не користете го во големина на табелата.Јас сум 5'7" 134 lbs.П : дали Ќе се даваат убав впечаток ако јас го носат овој фустан со соодветен пар на рамни чевли и хулахопки во канцеларијата?.A : XL, порачувам l и јас сум 150, waist34-35.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата