TINAGO Smart Допир На Сензор Кујнски Мијалник Тапа со Повлече Надолу Sprayer 2 Режим Спреј, Месинг Бранеа Злато

TINAGO Smart Допир На Сензор Кујнски Мијалник Тапа со Повлече Надолу Sprayer 2 Режим Спреј, Месинг Бранеа Злато

Това е достапна
DEN 2639.76
Количината на стоката:

Кој Допир Технологија : допир на тоа, допрете го.Со Допир Технологија едноставна допрете каде било на Gooseneck Тело или се справи ќе почне и да се запре протокот на вода, но insulate спреј, да ги задржи на вода надвор, кога ќе се контролира спреј Режим.Помага да се задржи вашата тапа почиста, бидејќи за перење на хаос надвор вашите раце треба да се вклучи прави хаос на вашиот тапа.Две спреј режими ќе ви овозможи лесно да се префрлате од поздравниот-слободен aerated крак да моќен пред-плакнење спреј во флип на прекинувач. 1 дупка На инсталацијата, висок лак, gooseneck дизајн swivels 360 степени, sretractable црево за дополнителна погодност во секојдневниот кујна задачи, Брусен Шампањ Злато.Со една рачка на менувачот лесно да се контролира водата волумен и температура корекција, ова Славина е лесно да се инсталира и користи. 360° вртливата spout овозможува целосна ротација во и околу потоне Премиум обложени кујна тапа заврши отпорен на ' рѓа, корозија, и оцрни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата