Steelman 50-Метарски x 3/8-Инчен ID Гума Воздух Црева за Пневматски Алатки, 3/8-Инчен Машки NPT Месинг Фитинзи, 300-PSI Работен Притисок, Триење/Хемиски Отпорни, Премија Гума

Steelman 50-Метарски x 3/8-Инчен ID Гума Воздух Црева за Пневматски Алатки, 3/8-Инчен Машки NPT Месинг Фитинзи, 300-PSI Работен Притисок,

Това е достапна
DEN 1079.76
Количината на стоката:

Издржливи фитинзи - црево доаѓа ограничени со трајни месинг фитинзи секој крај за брзо поставување и користење. 50 метри должина - 50 метри должина се протега надвор и да го достигне сите области на вашата продавница, гаража, дома, или други работи област. 3/8-инчен црево - 3/8-инчен внатрешен дијаметар обезбедува максимална воздух јачина на звук на вашиот пневматски алатки за врв перформанси.Премиум гума - висок квалитет, гумени црева се противи kinking, триење носат и повеќето продавница хемикалии.Работен притисок - 300-psi работен притисок не ќе пропадне кога се користи во нормална работа притисоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата