Nickelodeon Направени Во 90-тите години Карактер, T-Shirt маици

Nickelodeon Направени Во 90-тите години Карактер, T-Shirt маици

Това е достапна
DEN 1288.80
Количината на стоката:

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Официјално Лиценцирани Nickelodeon Стока.Професионално печатени tshirt.Голема како подарок.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Throwback 90-тите години знаци на Nickelodeon најпознатите цртан филм тв емисии се гледа дружење.Рен и Stimpy, Вистински Чудовишта, Еј Арнолд, Rugrats, и повеќе.Стил : NKSN717.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата