PAP8420152 - Хартија Колега Талент Чувствува Совет Porous Точка Пен

PAP8420152 - Хартија Колега Талент Чувствува Совет Porous Точка Пен

Това е достапна
DEN 418.80
Количината на стоката:

Производителот : Хартија Другар.Направи белешки светла и уредно со овој Труд Колега Талент Точка Guard средна точка 0.7 мм црвено чувствува совет пенкало.Искуство удобно пишување со овој медиум-точка 0.7 мм црвено чувствува-совет пенкало.Светла црвено мастило е на база на вода и киселина-бесплатно, па пишување е чист и јасен, дури и по подолг период на време.Овој Труд Колега Талент се чувствува-совет пенкало карактеристики 0,7 mm точка, па линии се дебели и храбар без smearing или крварење преку хартија, додека Точка Guard технологија го чува од протриване.Чувствував совет привлекува храбар и експресивен линии.Црвено мастило за светла и јасно пишување. 0.7 мм среден совет.Црвено барел.Удобноста зафат за супериорна контрола.Карактеристики џеб клип за полесно носење.Удобно, круг барел дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата