D&D Моќ Вози 90XL075 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D Моќ Вози 90XL075 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

Това е достапна
DEN 175.92
Количината на стоката:

Произведено во кина.Времето појас xl x 0.75 9 In пл T45. На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.Пакет Димензии : 25.4 H x 1.778 L x 17.78 W (сантиметри). 90 XL075 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 90 XL075 Појас Тип XL Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 9 228.6 Врвот Ширина 0.75 19.05 Појас Длабочина 0.09 2.3 Материјал Neoprene Заб Профил XL.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата