XinKunmarine 2 Пакет од не 'Рѓосувачки Челик Печат Louvered Пропустливи Воздух Скара Маска за Вентилација Louver Решетка, 9 x 4-1/2

XinKunmarine 2 Пакет од не 'Рѓосувачки Челик Печат Louvered Пропустливи Воздух Скара Маска за Вентилација Louver Решетка, 9 x 4-1/2

Това е достапна
DEN 864.00
Количината на стоката:

Направени од полиран 304 од не ' рѓосувачки челик.Димензии : 9" x 4-1/2" (231.8 мм * 115mm).Слотови : 6 , Дебелина : 0.8 mm.Погоден за поврзани отвори во чамци, морски, јахта, RV, Автомобил, Motorhome итн.Едноставен за инсталација и употреба.Нерѓосувачки Челик Печат Louvered Пропустливи Воздух Скара Маска за Вентилација Louver Решетката Слотови : 6 Дебелина : 0.8 mm Димензии : 9" x 4-1/2" (231.8 мм * 115mm) Материјал : Морски Одделение од Нерѓосувачки челик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата