Јама Posse PP3288 Подиумот Дигитални Воздушен Притисок Мерач Про Трки Палка Тешки - 3-100 PSI Спектар - Точни за 0,1 PSI - Доаѓа со Носење - Совет Ротира 360 Степени - LED Дисплеј за Nigh

Јама Posse PP3288 Подиумот Дигитални Воздушен Притисок Мерач Про Трки Палка Тешки - 3-100 PSI Спектар - Точни за 0,1 PSI - Доаѓа

Това е достапна
DEN 718.80
Количината на стоката:

Бројките се големи и се лесни за читање, и крварат вентил е добро позиционирани за ваша погодност, во секој случај. ✅ДИЗАЈНИРАН ЗА УДОБНОСТ И ФЛЕКСИБИЛНОСТ, ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Употреба на агол од 90 степени за тесни тешко да се постигне места, само завртка и исклучување.Батеријата сила е целосно видлив во една јасна бар график на екранот секој пат кога ќе користите колосек.✅Ја ПРИЛАГОДИТЕ на ВАШИТЕ ГУМИ ПРИТИСОК ЛЕСНО И да се ДОБИЕ СИГУРЕН ЧИТА - Има 3-100 PSI опсег и прецизен да .Тоа е прецизна, лесна за употреба, лесно да крварат воздухот, здрав, доаѓа во голема кутија, и подобро од било кој од колекцијата на мерачи јас сум во сопственост текот на годините, кои чинат 3x како многу.За да ја зачувате батеријата исто така, има автоматски исклучи по 90 секунди.Дигитален мерач има гумени sleeve кој ги штити на позадинско осветлување на екранот, висока јачина 20" плетенка од не ' рѓосувачки челик црева, и шок отпорни на станови кои ќе се заштити овој мерач од трката несреќи.Земете guesswork надвор од гума притисок со Пит Posse Дигитални Гуми Притисок Колосек.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата