3 ПАКЕТИ: 2021 Topps Наследство MLB Бејзбол VALUE pack (20 картички/pk)

3 ПАКЕТИ: 2021 Topps Наследство MLB Бејзбол VALUE pack (20 картички/pk)

Това е достапна
DEN 359.76
Количината на стоката:

MLB Topps 2021 Наследство Бејзбол МНОГУ од 3 Трговски Картичка ВРЕДНОСТ Пакети.Секој затворен пакет содржи 20 картички.Паралелно групи : Црна Граница Двојна > #'d 72; Тројно > #'d 25; Quad > #'d 10), 1972 U. S. Поштенски Печат Мошти На Големиот Еден Buybacks, Клуб Колекција Autographed Мошти (рака #'d 25 или помалку), Flashback Autographed Мошти, Реалниот Autographs (специјално Издание Црвено Мастило паралелно > #'d 72), Ренџерс В.д. Сезона Autographs, и 1-на-1 1972 година се Намали Потписи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата