menolana Воздух Перница ББ Крем, Concealer Трајна Шминка Навлажнувачки CC Течни Фондацијата, Долготрајни, навлажнувачки, Водоотпорен, Отпорен - Бела

menolana Воздух Перница ББ Крем, Concealer Трајна Шминка Навлажнувачки CC Течни Фондацијата, Долготрајни, навлажнувачки, Водоотпорен,

Това е достапна
DEN 1461.60
Количината на стоката:

Долготрајни, навлажнувачки, водоотпорен, отпорен и светлината текстура.Освежувачки и удобно, не мрсна.Ги опфаќа порите на кожата, па дури и светла, еластична.Дури и заличи на тонот на кожата, обезбедува совршена шминка и природен изглед на покриеност.Траен навлажнувачки, покажува еластична голи шминка.Опис : - долготрајни, навлажнувачки, водоотпорен, отпорен и светлината текстура. - Дури и да заличи на тонот на кожата, обезбедува совршена шминка и природен изглед на покриеност. - Трајни навлажнувачки, покажува еластична голи шминка. - Ги опфаќа порите на кожата, па дури и светла, еластична. - Освежување и удобно, не мрсна.Спецификација : - Материјал : Природно - Size : Прибл.7.5 x 3.9 cm/3.0 х 1.5 инчен - Тип Кожа : Сите Типови на Кожа - Покривање : Светлина - Заврши Тип : Natural Package Вклучува : 1x Воздух Перница ББ Cream Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата