Топката Имајќи Вртливата Нож, Дршката Е Ергономски, Кожа Ротирачки Нож, за Резба Нож Кујнски Нож(М2 челик машина главата со лого)

Топката Имајќи Вртливата Нож, Дршката Е Ергономски, Кожа Ротирачки Нож, за Резба Нож Кујнски Нож(М2 челик машина главата со лого)

Това е достапна
DEN 218.16
Количината на стоката:

Ротирање на вредноста орев да се прилагоди на висината на вредноста опсег е 0-15mm.Дршката е ергономски која е удобно да се одржи.Многу погодна за резба сложени модели на кожа со сечилото на вашиот избор.Фалсификувани со М2 челик / волфрам челик материјал, издржлив и долг животен век.Добра рака резба алатка за DIY кожа занает.Функција : 1. Фалсификувани со М2 челик / волфрам челик материјал, издржлив и долго услуга life2. Ротирање на вредноста орев да се прилагоди на висината на вредноста опсег е 0-15mm3. Многу погодна за резба сложени модели на кожа со сечилото на вашиот choice4. Дршката е ергономски која е удобно да hold5. Добра рака резба алатка за DIY кожа craft Specification : Предмет Тип : Вртливата Knife Specification : 1 x Вртливата Knife1 x Accessory Package Листа : 1 x Вртливата Knife1 x Додаток.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата