Lawei 75 Пакет Пивце Бери Кошеви - Зелена Моделирани Целулоза Влакна Бери Кошница Произведуваат Vented Контејнер за Пакување на Овошје и Зеленчук за Земјоделец Пазарот, П

Lawei 75 Пакет Пивце Бери Кошеви - Зелена Моделирани Целулоза Влакна Бери Кошница Произведуваат Vented Контејнер за Пакување на Овошје

Това е достапна
DEN 455.76
Количината на стоката:

75 pack 1 пивце бери кошеви, секоја зелена бери кошница е 4,5 x 4.5 x 2.8 инчи, ќе се одржи едно пивце на вашето омилено овошје или зеленчук.Направени на квалитетот на пулпата материјално обезбедување набитост и издржливост.Овие кошници може да се користи повеќе пати без расцепен.Кошница карактеристики дупчиња страни за вентилација, ефикасно обезбедување на воздухот за вашиот овошје дали времето е влажно или суво.Вашиот плодови ќе останат свежи и се дебели затоа што на овој ефикасен дизајн.Бери кошница е совршено решение за пакување на вашиот бобинки за производство или зеленчук стои.Одлично за прикажување на вашиот најсвеж се произведуваат во вашиот самопослуга, органски продавница, или земјоделците пазар.Може да се користи во изработката, да се одржи партија услуги, или за да се прикажат печива.Издржливи кошница дури и по добивање распрсна со вода. 75 pack 1 пивце бери кошеви, секоја зелена бери кошница е 4,5 x 4.5 x 2.8 инчи, ќе се одржи едно пивце на вашето омилено овошје или зеленчук.Направени на квалитетот на пулпата материјално обезбедување набитост и издржливост.Овие кошници може да се користи повеќе пати без расцепен.Кошница карактеристики дупчиња страни за вентилација, ефикасно обезбедување на воздухот за вашиот овошје дали времето е влажно или суво.Кошница карактеристики дупчиња страни за вентилација, ефикасно обезбедување на воздухот за вашиот овошје дали времето е влажно или суво.На еко избор на традиционалните пластични зелена јагода кошеви.Овие мини овошје гајби се симпатична и забава.Дизајниран да се одржи дополнителна домати, пиперки, јагоди, сина бобинки, цреши, и повеќе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата