Allenjoy 7x5ft Затворен Кошарка Суд Позадина за Деца Момчиња Роденден Материјали Бебе Туш Спортски Стадион Фото Позадина Украси Банер Услуги Фото Кабини Реквизити

Allenjoy 7x5ft Затворен Кошарка Суд Позадина за Деца Момчиња Роденден Материјали Бебе Туш Спортски Стадион Фото Позадина Украси Банер

Това е достапна
DEN 407.76
Количината на стоката:

【Пакет】 : Само 1 парче 7ftx5ft (2.1 M ширина x 1.5 М висина) Allenjoy Затворен Кошарка Суд Позадина вклучени.Позадина Стојат или Клипови Не се вклучени. 【Материјал-Econ Винил】 : Ова Затворен Кошарка Суд Позадина ќе бидат испратени од страна на укината.Лесна и Расклопна.Мала тежина-околу 0.74 lb во тежина, лесно да се носат и се откажам.Тоа е повеќе солидна од нормално винил позадина. 【Како да се отстрани набори】 : Поради укината превозот, тоа може да предизвика набори.Ве молиме железо задната површина со електронски железо со најнизок степен на топлина ,потоа се тркалаат до цврсто со цевка за 3-4 дена. 【Оригиналниот Дизајн】 : Висок квалитет на резолуцијата на дигитални печатење со око-фаќање на детали и lifelike бои.Поддршка Прилагодено : Контактирајте не преку Порака пред исплата. 【Повод】 : Погоден за кошарка тема забава, роденден, семеен настан партија, фестивали, видео, прикажува , студио,клуб, настан или насловна фотографија ;доенчињата, децата и производ фотографија.исто така, совршен за телевизија, видео продукција и дигитална фотографија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата