JanSport TDN7 Голема Студент Ранец

JanSport TDN7 Голема Студент Ранец

Това е достапна
DEN 345.60
Количината на стоката:

Полиестер.полиестер.Увезени.Патент затворање. 14.5" рамо капка.Две големи главниот прегради.Нашата Голема Студент стил е ранец со многу џебови.Овие се особено корисни за средно училиште или колеџ студентите каде што носи големи книги и многу различни елементи, кои се движат од дигитални алатки за да се закуски стане норма.Големи ранци за колеџ се мора денес, обична и едноставна.Некои може да мислат дека големи ранци се премногу големи, но нашиот стил и отпечатоци ќе направи да заборавите на големината бидејќи ние направи огромен ранци да изгледаат кул.Кој две големи главниот прегради, а на предната комунални џеб со организаторот, а zippered пред скривам џеб, а pleated пред скривам џеб, и шише за вода рамо џеб.Ние сме оригинал.Jan Sport почнаа пакети и надворешна опрема назад во 1967 година. Ние сме за патување, откривањето на забава, слобода, и авантура.Ние дизајн нашите производи да биде издржлив, функционални, и разновиден.Без разлика дали сте на чело на концерт, класа, или се случува надвор од мрежа—ние го добивме вашиот пакет.Тоа е она што го правам за повеќе од четириесет години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата