Керамичка Плочка Сечење Тркало, Алуминиумски Прирачник Керамичка Плочка Сечење Тркала Ножот Плочка Туркање Машина, се Сече Вкупна Должина од 10000 Метри, Исклучител?

Керамичка Плочка Сечење Тркало, Алуминиумски Прирачник Керамичка Плочка Сечење Тркала Ножот Плочка Туркање Машина, се Сече Вкупна

Това е достапна
DEN 234.96
Количината на стоката:

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа се прави на премиум материјал,издржлив и има долг животен век.Тоа е стабилна и има одлични перформанси при користење.Сечење на сечилото е исклучителна и точни и сечење линија нема да криви.Тоа може да се намали вкупна должина од 10000 метри,многу силна.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Тоа се прави на премиум материјал,издржлив и има долг животен век.Тоа е стабилна и има одлични перформанси при користење.Сечење на сечилото е исклучителна и точни и сечење линија нема да криви.Тоа може да се намали вкупна должина од 10000 метри,многу силна.Спецификација : Материјал : Метал Alloy Package Големина : 11*7*1cm/4.3*2.8*0.4 in Package Листа : 1*Керамички Плочки Сечење Wheel1*HH Завртка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата