Правоаголни Полипропилен Приклучоци - 5/8 X 1 Правоаголни Поли Plug Црвено-Медиум MOCAP PRCP.625X1.0RED (qty50)

Правоаголни Полипропилен Приклучоци - 5/8 X 1 Правоаголни Поли Plug Црвено-Медиум MOCAP PRCP.625X1.0RED (qty50)

Това е достапна
DEN 186.24
Количината на стоката:

Овој предмет е наменет да се користи со Cleartec Пакување цевки.Бидејќи оваа точка е специјално големина за да бидат компатибилни со Cleartec цевки, тоа не може да биде соодветен за други апликации.Нашето внатрешно-одговара полипропилен приклучоци, кои се дизајнирани за употреба во нашите Правоаголни Цевки, и Запечатени Дното Правоаголни Садови се порибено во црвена, црна и природни бои.Овие приклучоци, кои се лесно да го вметнете и отстраните, се предлага да се лесни или не-кршливи предмети.Специјални бои се исто така достапни.Надвор Должина : 0.38 во / Цевка Големина : 1.000 x 0.625 во / Прирабница Дијаметар : 1.164 во / Прирабница Дебелина : 0.078 во / за Да ги Собере Цевка Големина : 1.000 x 0.625.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата