Nutcracker Кригла, Празници Божиќ Подароци Идеја и Декорација Колекција 15,11 мл Бело

Nutcracker Кригла, Празници Божиќ Подароци Идеја и Декорација Колекција 15,11 мл Бело

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Даде дар на Nutcracker Кригла оваа сезона!The Nutcracker Кригла е оригинален подарок за nutcracker љубовник во вашиот живот.Го донесе на работа, на училиште или дома да уживате во вашите омилени топли пијат и да се направи секој друг љубоморен!Плус, ова кригла е спонзорирана од страна на Nutcracker себе.За nutcracker љубовник во вашиот живот, тоа Nutcracker Кригла е-мора да има.Оваа керамички кригла е специјално дизајниран за да личи на nutcracker и карактеристики класичен Божиќ дизајн на тоа.The Nutcracker Кригла сигурно ќе биде хит со вашето семејство и пријатели!.Совршен за кујни, скара, или излети, оваа вода jug е направена да трае.Направени со високо квалитетни керамички, Заоблени агли, BPA-free и Доаѓа во 11oz (0.33 Л) големина. ✔ Направени со високо квалитетни керамички материјал кој секогаш изгледа елегантни и нови. ✔ Совршен за кујни, скара или излети, оваа вода jug е направена да трае. ✔ Заоблени агли и мек зафат направете го тоа лесно за употреба и чисти.Доаѓа во 11oz (0.84 L) големина. ✔ Тоа е доведе и BPA free дизајн го прави безбеден за вашите потрошувачка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата