Универзална Presser Нога, Presser Нога се Подобри Ефикасноста во Произволни Прилагодување на Машина за Шиење Додатоци Трајни производи за Домаќинство Машини за Шиење

Универзална Presser Нога, Presser Нога се Подобри Ефикасноста во Произволни Прилагодување на Машина за Шиење Додатоци Трајни производи

Това е достапна
DEN 1855.20
Количината на стоката:

Погоден за домаќинство машини за шиење како за JANOME/Пејач/Пеперутка, итн.Оваа presser нога ќе се создадат професионални шиење процесот на тој начин во голема мера се подобри ефикасноста.Може да се реализира 1/3 1/4 големина quilting со произволни прилагодување, лесен и брз за употреба.Направи одлични метален материјал со добар квалитет, трајни производи за долг животен век.Поседува широк спектар на апликации, универзал за домаќинство мултифункционален машини за шиење.Функција : 1. Поседува широк спектар на апликации, универзал за домаќинство мултифункционален шиење machines2. Погоден за домаќинство машини за шиење како за JANOME/Пејач/Пеперутка, итн.3. Направи одлични метален материјал со добар квалитет, трајни производи за долго услуга life4. Може да се реализира 1/3 1/4 големина quilting со произволни прилагодување, лесен и брз за да use5. Оваа presser нога ќе се создадат професионални шиење процесот на тој начин во голема мера се подобри efficiency Specification : Предмет Тип : Прилагодлив водич presser foot Material : Метал + plastic Function : Presser нога, машина за шиење accessories Usage : Може да се реализира 1/3 1/4 големина quilting, произволни adjustment Universal за домаќинство мултифункционален машини за шиење, минијатурна, старомодни, индустриски машини за шиење, не се достапни, погоден за домаќинство машини за шиење како за JANOME/Пејач/Пеперутка, итн.Пакет Листата : 2 x Прилагодливи Водич Presser Нога.

Клучни карактеристики

Item Type:
Adjustable guide presser foot
Material:
Metal + plastic
Function:
Presser foot, sewing machine accessories
Usage:
Can realize 1/3 1/4 size quilting, arbitrary adjustment
Universal for household multifunctional sewing machines, miniature, old-fashioned, industrial sewing machines are not available, suitable for household sewing machines such as for JANOME/Singer/Butterfly, etc. :
Package List:
2 x Adjustable Guide Presser Foot :

Слични производи во категоријата