Децата Четка за заби У Облик на Детска Четка за заби Белење на Масажа Четка за заби U - Тип Моделирање Четка за заби за Деца Присутни Услуги

Децата Четка за заби У Облик на Детска Четка за заби Белење на Масажа Четка за заби U - Тип Моделирање Четка за заби за Деца Присутни

Това е достапна
DEN 63.60
Количината на стоката:

【Креативни U-Облик Дизајн】 Ергономски U-облик четка главата, погоден за формата и механика на детските заби структура.единствени дизајниран за деца тендер непцата и чувствителни заби.U-облик дизајн, повеќе одговара на устата, така што бебето може да се прифати.Бебето може да се четка забите додека играте. 【Pacifier Одделение Силиконски Материјали】Мека pacifier одделение силиконски, мека гребенот околу забите 360 степени, овозможува пријатно чувство на четкање, оригиналниот чистење начин, ефективно длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, заштита на децата глеѓ.Сите Заоблени Деца У Облик Четка за заби Со своите U-форма четка главата, тоа може да се исчисти околу забите без да се грижиш, ако не е пропуштен место на вашето дете заб!. 【Прекрасна Цртан филм Дизајн】 симпатична и интересен изглед на четката прави децата повеќе се заинтересирани за четкање на забите.Ова им помогне на вашите деца да бидат подготвени да се четкаат забите подолго дури и да се развијат здрави четкање навики.Исто така совршени за подароци, особено Премиер, Семејство, Божиќ & денот на Благодарноста. 【Удобноста и Безбедноста】Лесно зафат се справува обезбеди удобност и контрола,Две слатки бои за да се зголеми вашето дете интерес за четкање.Безбеден, брз и удобен, лесно да го користите дома или патување.Совршен за дневни и патни употреба. 【Одлична Услуга】Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да ви помогне.Ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата