ШПАНСКИ САНДАЛОВИНА 12mL | Страна Направена Парфем Масло Мирис за Жени и Мажи | Атар Стил Келн | by Мироварец Швајцарската Арапскиот Oud | Терапевтски Одделение Parfum и Мас?

ШПАНСКИ САНДАЛОВИНА 12mL | Страна Направена Парфем Масло Мирис за Жени и Мажи | Атар Стил Келн | by Мироварец Швајцарската Арапскиот

Това е достапна
DEN 534.96
Количината на стоката:

КОМБИНАЦИЈА : 12m L Патување Големина (TSA Одобрени), Удобен, Лесно Складирање и Прикривање (со сомот торбичка); Ткаенини Пријателски.Шпански Сандала е исклучително автентични дестилација на миризливи Сандаловина дрво.Легендарниот арома на Сандаловина е обземена и enthralled парфем љубовници за векови.Неговата високо најпочитуван мирис е радост за сетилата и instills на смирување на внатрешниот мир, што е кажано да им помогне на wearers со нивните стрес и ниска самодоверба.ПРОТИВАЛЕРГИСКИ : 100% Чист Мирис на Нафта (Алкохол Слободни).Традиционално и Рачно изработени како дел од Швајцарската Арапскиот Уметничките Парфеми Колекција во Атар/Ittar Стил; суровини и хемија на нашите парфем pheromone нафта работи со сите типови на кожа.ДОЛГОВЕЧНОСТА : Цврсти парфем долговечност; да поставувате, да ви трае цел ден и цела ноќ долго.Точно унисекс мирис, еден од ретките парфеми работи за парови кои се достапни на премиерот.На чоколади како афродизијак мирис, кој дејствува со чиста романса на природна феромони.BARND : Швајцарската Арапскиот, од 1974 е бренд-лидер во масло парфимерија индустрија со нашата филозофија за да се конзервираат и испорача неверојатни мириси и парфеми дека поседува возвишени самодоверба и благодат.Нашето масло, лосион, deodorant и гелови се направени со чиста состојки и не се тестираат врз животни (Вегетаријанска и Суровост-Бесплатно).ПРИМЕРОЦИ се ДОСТАПНИ : available : Ако би сакал да се обиде на многу од нашите Уметничките Парфем Масла се разгледа нарачување на Уметничките Примероци Колекција 'Set (A) 2019", која во моментов карактеристики 24 од нашите најдобри продажба blendss, вклучувајќи го и овој.Вие исто така може ќе сакате да се разгледа нашата Концентрирани Парфем Нафта мешавина Примерок за Полнење, како и.Лажат парфимериски е состојба на умот.Нејзините парфеми заобиколат законите наметнати од страна на маркетинг и да падне надвор од традиционалните трговски канали.Уметничките мириси кои не се доволно развиени врз основа на маркетинг студија спроведена од страна на комерцијалните брендови, но потекнуваат од имагинацијата и уметничкиот сензибилитет на мироварец.За своите креации, perfumers користат најдобрите суровини и не се предмет на ограничувања на трошоците или време.Најважниот елемент е последниот миризливи резултат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата