beerty Божиќ Украси - Божиќ LED Осветлен Снег Куќа Смола Село Сцена Прозрачна Црква Figurine за Дневна Соба, Спална соба Маса, Божиќ Декорација

beerty Божиќ Украси - Божиќ LED Осветлен Снег Куќа Смола Село Сцена Прозрачна Црква Figurine за Дневна Соба, Спална соба Маса, Божиќ

Това е достапна
DEN 136.56
Количината на стоката:

Зимски земјата на чудата, поставен украс, Божиќ село сцена, црквата куќа со покриена со снег дизајн.LED осветлување : LED светла изгледа убаво и светло во текот на ноќта, многу примамливо.Користете 3 копчето батерии(вклучени).Совршен десктоп декорација за одмор.Убава Божиќ сцена да се создаде топло чувство дека сите семејство и пријател може да уживаат.Погоден за дневна соба, спална соба, хотел, ресторан и друга фаза, со додавање романтично и пријатна атмосфера.Висок Квалитет на Услуга : ви нудиме и брз сервис.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство пријатно. 100% сосема нов и висок квалитет Спецификација : Материјал : Смола Боја : Како на слики прикажани.Факултативна Стил : 1, 2, 3, 4 Големина : стан. 7x5x10cm/2.76x1.97x3.94in Напојување : 3 x LR41 копчето батерии(Вклучени) Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Божиќ Украс(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Клучни карактеристики

Material:
Resin
Color:
As pictures shown.
Optional Style:
1, 2, 3, 4
Size:
app. 7x5x10cm/2.76x1.97x3.94in
Power supply:
3 x LR41 button batteries(Included)
Quantity:
1 pc

Слични производи во категоријата