SIGNI Нови Абразивни Жица Цртање Тркала Тапан Burnishing Полирање Четка за дрвен мебел кат полирање 120X100mm 240 Ронки 1pack

SIGNI Нови Абразивни Жица Цртање Тркала Тапан Burnishing Полирање Четка за дрвен мебел кат полирање 120X100mm 240 Ронки 1pack

Това е достапна
DEN 599.76
Количината на стоката:

Абразивни Жица Цртање Тркала 120 X100mm 240 Ронки 1pack.Абразивни Жица Тапан Погоден за видови на површина, како на пример рамен, криви, конкавна, конвексен или неправилна површина.Абразивни Жица Burnishing Голема Четка За derusting , deburring и чистење дрвени подни за четкање мека годишните прстени на дрво.Може да биде инсталиран да цртеж машина,Но Не се вклопуваат портер кабел реставратор.Одлично за фино полирање ефект, долга трајност и висока ефикасно извршување.Абразивни Жица Тапан Погоден за видови на дрво површина, како на пример рамен, криви, конкавна, конвексен или неправилна површина.Абразивни Жица Burnishing Голема Четка За derusting , deburring и чистење дрвени подни за четкање мека годишните прстени на дрво.Може да биде инсталиран да цртеж машина за дрво полирање и burnishing.Одлично за казна дрво полирање ефект, долга трајност и висока ефикасно извршување. 60# Црвено жица;. 60# Црна жица;. 80#;. 120#,. 240#;. 320#;. 400#;. 600#.Карактеристики : .Употреба на висок квалитет најлон жица за да му се спротивстават на полска и мелење апликации.Жица не е лесно да се скрши, со долг животен век.Отстранување на рѓа и боја на дрво .Применливи за чистење, а по завршувањето вдлабнати површини.Спецификации : .Материјал : Абразивни Wire OD Големина : 120mm/Околу 5"Дупка : 19mm Quantity : 1 Pc.Се применува за дрвен мебел кат полирање,.Големина : OD120 X Висина 100mm XID 19mm.Абразивни Жица Цртање Тркала 120 X100mm 1pack.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата