TreadLife Lock-За Вилицата 2 Олимписки Бар Јаки Пар

TreadLife Lock-За Вилицата 2 Олимписки Бар Јаки Пар

Това е достапна
DEN 430.80
Количината на стоката:

2" Пар Заклучување На Вилицата Јаки Олимписки Бар Клипови.Наменета за сите видови на отпор обука од кола и капка-поставување, за боди билдинг и моќност лифтинг.Пролет напојува Snap-Latch и брзо ослободување на дизајн ви овозможува да го промените тегови брзо време коло обука тренингот.Компатибилен со crossfit вежбање, Олимписки лифтови, надземни притиснете, deadlifts, клупа притиснете, или било која друга тренингот со користење на 2 инчи Олимписки Barbell.Компатибилен со крст-одговара вежбање,Олимписки лифтови, надземни притиснете, deadlifts, клупа притиснете, или било која друга тренингот со користење на 2 инчи Олимписки Barbell.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата