У-У Џеб Студент Мини Електронски Калкулатор Бонбони Боја Училиште Канцелариски Материјали Случаен ColorCheap и казна

У-У Џеб Студент Мини Електронски Калкулатор Бонбони Боја Училиште Канцелариски Материјали Случаен ColorCheap и казна

Това е достапна
DEN 215.76
Количината на стоката:

Едноставен и практичен.Цифрениот запирка маркери и брза корекција на копче.Забава живописни бои.Робустен дизајн.Батеријата напојува голем 8-цифрениот LCD дисплеј.Цифрениот запирка маркери и брза корекција key Simple и practical Package Including1.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата