Креативни Конвертирање на Пластични Предниците-24 компјутери, Хот Магента

Креативни Конвертирање на Пластични Предниците-24 компјутери, Хот Магента

Това е достапна
DEN 134.40
Количината на стоката:

Премиум пластични предници во Хот Магента. 24-Број на пакет.Во тешка категорија пластика за дополнителна сила.Се погледне за боја-координирани плочи, салфети, прибор за јадење и табела ги опфаќа.Во согласност со висок квалитет, боја за појавување и внимание на детали во секој Креативен Конвертирање на Допир на Боја на производот. 24-Count пакет на премиум пластични предниците од Креативните Конвертирање.Нашиот Допир на Боја партија стоки линија ви нуди виножито на избори.Изберете од широк спектар на бои да се меша, се поклопува и се мешаат со други материи) или како акценти на нашите тематските целини.Без разлика дали сте за планирање на интимна вечера, семеен собир, или голема забава, можете да им верувате Креативни Конвертирање за висок квалитет, во согласност боја за појавување и внимание на детали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата