YJJ Виткање Патување Клип & Капе Закачалка, Преносни Пластика, Облека, долна облека Чорапи Перење и Сушење Закачалка Управување со 12 Клипови за Дома Или на Отворено (ц

YJJ Виткање Патување Клип & Капе Закачалка, Преносни Пластика, Облека, долна облека Чорапи Перење и Сушење Закачалка Управување со

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

Оваа пространа преносни крпа закачалката е расклопна за лесни за складирање.Може да зачувате простор особено голема за патување употреба.Исто така многу погодни да го користите дома во бања, балкон или надвор, во дворот, во подрумот перална, за кампување,итн.И дури и во возилото додека патуваат.Без оглед на временските услови може да се користи секој ден да се исуши.Со 12pcs клипови тоа може да биде вашиот добар помошник за сува долна облека,градници,чорапи,долна облека, бебе облека,ткаенина пелени, intimates, капи и други мали нежни предмети.Дури и може да биде вашето дете перење капе закачалка.Направени од високо квалитетни pp материјал, без мирис, еко-пријателски и издржливи.Издржлива пластика и посебни windbreak дизајн,пластични клипови со не-rusting жица извори дозволите за користење затворен & отворено.На прилагодливи кука може да биде обесен на clothesline, туш завеса род, облека решетката или полица .И кука може да се ротира 360 степени,поефикасно сува вашата облека.Отвори Големина : 14.4" (L)x 4.1"(W)x 8"(H)./ 36.5x10.5x 20cm.Укината Големина : 7.9"(L)x4.1"(W)x1.6"(H)/20x10.5x4cm .Лесна : 265g / 0.58 lb .Лесно се распадна за лесен за складирање и за носење.Ние, исто така имаат Нерѓосувачки Челик закачалка за вашиот избор,ве молиме да пребарувате Inoutdoorkit SHR20 Клип & Капење и Перење Облека Чорапи Закачалка Сушење.Ви благодариме.Нашите Виткање Облека Клип & Капе Закачалка Сушење со 12 Удобност Зафат, ' Рѓа Доказ Клипови.Ви помогне да заштедите на енергија и пари.Без оглед на временските услови може да се користи секој ден да се исуши.Тоа е одлично за умирање крпа пелени, облека, underclothes, долна облека, intimates, чорапи, капи и други мали нежни предмети, ја обеси во бањата, надвор, во подрумот перална, па дури и во возилото додека патуваат Може да биде обесен на туш завеса род, clothesline или облека решетката.Паѓа за полесно чување.Само да се земе вашите алишта надвор и или клип вашата облека врз решетката да се природно да се исуши вашата облека.Почитувани клиенти : Доколку не сте задоволни со нашата патна количка за пластични закачалка , ве молиме љубезно им помогне да ја објавите добар коментар,ние ќе го цениме!Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас најпрво да ни испратите причината преку е-маил, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да ги реши проблемите.Благодарам многу за сите ваши вид разбирање&поддржува за нас ! .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата