AAProTools Мини Синџир Носот Клешти Криви, 3 инчи (1-Pack)

AAProTools Мини Синџир Носот Клешти Криви, 3 инчи (1-Pack)

Това е достапна
DEN 527.52
Количината на стоката:

AAPro Tools Мини Синџир Носот Клешти Криви, 3 инчи (1-pack).Мини Синџир-носот Клешти Се Полесни И Повеќе Компактен Од Редовните големина Tools.Изработен Од Квалитетни Нерѓосувачки Челик И Карактеристики Мека Удобност Зафат Се Справува.Одлично За Накит Одлуки И On-the-go Изработката.Мерки 3.5 Инчи Долго.AAPro Tools Мини Синџир Носот Клешти Криви, 3 инчи (1-pack).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата