Пустината Суштината на Лицето Тонер - Краставица & Aloe w/Масло од Чајно Дрво - Контрола на Нафта & Затегнете Порите - 8 Fl Мл

Пустината Суштината на Лицето Тонер - Краставица & Aloe w/Масло од Чајно Дрво - Контрола на Нафта & Затегнете Порите - 8 Fl Мл

Това е достапна
DEN 300.48
Количината на стоката:

ВИ ДРЖИ ОСВЕЖЕН - Пустината Суштината е Тонер салда на кожата на p H вредноста и го отстранува нечистотии со мешавина од ботанички масла и природни екстракти.ЧИСТЕЊЕ & НАВЛАЖНУВАЧКИ - Тонер кои се чисти и се отвора порите за крем или други третмани за нега на кожата.SOOTH & СМИРИ КОЖАТА - Ладење Краставица, смирува и ги смирува воспалена кожа, додека Алое хидрира за комплетна формула.Здравјето и убавината на вашата кожа.БЕЗБЕДНО ЗА РЕДОВНА УПОТРЕБА - Чистење Чиста Австралиско Чајно Дрво и Вештерки Шумска помага да се контролира нафта и затегнете порите без одземање на кожата природни moisturizers.ОТСТРАНИ ВИШОКОТ - Појаснување на тонер ги отстранува нечистотиите и вишокот на масла од вашата кожа.Дали сакате вашата кожа да изгледа и да се чувствува рафинирани, ажурира и обновува!?Пустината Суштината Краставица & Aloe Лицето Тонер со Масло од Чајно Дрво помага да се отстранат нечистотиите и вишокот на масла од вашата кожа.Чистење чиста австралиско чајно дрво и да се види шумска помага да се контролира нафта и затегнете порите без одземање на кожата природни moisturizers.Тоа содржи високо квалитетни состојки како што се ладење краставица дека ги смирува и ги смирува воспалена кожа, додека Алое хидрати.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата