Yes4All Neoprene Обложени Kettlebell Тежина, Сила за Обука Kettlebells за Кревање, Климатизација, Сила & Core Обука

Yes4All Neoprene Обложени Kettlebell Тежина, Сила за Обука Kettlebells за Кревање, Климатизација, Сила & Core Обука

Това е достапна
DEN 383.76
Количината на стоката:

Изградена минатата на цврсти леано железо без завари, слаби точки, или шевовите.Одлично за обука затворен Имаат вашите омилени бои во секоја сесија за повеќе возбуда и енергија.Мазна, широк текстура рачка овозможува удобно & сигурна потпора за високи претставници, го прави креда веќе не е потребно.Добиете вашата Yes4 All kettlebells и да почне трансформација денес.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата