Безбеден Дизајн Особено Изработката Две Крпа Големина Машина, Машина Кожа Пластична Училиште Дом За Сечење Хартија, Платно Office45Mm

Безбеден Дизајн Особено Изработката Две Крпа Големина Машина, Машина Кожа Пластична Училиште Дом За Сечење Хартија, Платно Office45Mm

Това е достапна
DEN 234.96
Количината на стоката:

Идеален За Сечење Хартија, Текстил, Кожа, Пластика.Одлична Алатка За Дом, Канцеларија, Училиште И Работилница За Употреба, Особено Во Изработката.Со Безбеден Дизајн За Вашата Спаси Користење.Удобно Да Се Одржи, Долго Време Користејќи Ќе Не Прави Вашите Раце Замор.Две Нож Големина 2.8 Cm/1.1 Инчен, 4.5 Cm/1.8 Инчен За Вас Да Се Избере.Опис На Стоката : Оваа Машина Е Направен Од Висок Квалитет На Abs И Челик, Трајни Производи За Употреба.Одлична Алатка За Дом, Канцеларија, Училиште И Работилница За Употреба, Особено Во Изработката.Две Нож Големина 2.8 Cm/1.1 Инчен, 4.5 Cm/1.8 Инчен За Вас Да Се Избере.Карактеристики : Со Безбеден Дизајн За Вашата Спаси Користење.Идеален За Сечење Хартија, Текстил, Кожа, Пластика.Одлична Алатка За Дом, Канцеларија, Училиште И Работилница За Употреба, Особено Во Изработката.Удобно Да Се Одржи, Долго Време Користејќи Ќе Не Прави Вашите Раце Замор.Две Нож Големина 2.8 Cm/1.1 Инчен, 4.5 Cm/1.8 Инчен За Вас Да Се Избере.Спецификација : Материјал : Abs И Челик Боја : Blue Blade Дијаметар(Опционално) : Прибл. 2.8 Cm / 1.1 Инчен(#1), 4.5 Cm / 1.8 Инчен(#2)Големина : Прибл. 15.2*4*2 Cm / 6.0*1.6*0.8 Инч, 18.2*5*2 Cm / 7.2*2*0.8 Inch Weight : 43 G(28 Mm), 60 G(45 Mm)Количеството : 1 Pc Package се Вклучени : 1 X Cutter Notice : работниот Век На Оваа Алатка Зависи Од Оперативниот Прилика.Ве молиме Изберете Големина на Ножот Како Што Треба, На 28 Mm Нож Се Погодни За Сечење Тенка Крпа, 45 Mm Нож Се Погодни За Сечење Дебела Крпа.Safe Заклучување Дизајниран На Машина, Ве Молиме Да Се Намести Кога Машина Не Е Во Употреба.Ве Молиме Имајте Овој Производ Далеку Од Дофат На Деца.

Клучни карактеристики

Material:
Abs And Steel
Color:
Blue
Blade Diameter(Optional):
Approx. 2.8Cm / 1.1Inch(#1), 4.5Cm / 1.8Inch(#2)
Size:
Approx. 15.2*4*2Cm / 6.0*1.6*0.8Inch, 18.2*5*2Cm / 7.2*2*0.8Inch
Weight:
43G(28Mm), 60G(45Mm)
Quantity:
1Pc
Package Included:
1 X Cutter :
Notice:
The Service Life Of This Tool Depends On The Operating Occasion. Please Choose The Blade Size As You Need, The 28Mm Blade Is Suitable For Cutting Thin Cloth, 45Mm Blade Is Suitable For Cutting Thick Cloth. Safe Lock Designed On The Cutter, Please Lock It When The Cutter Is Not In Use. Please Keep This Product Far From Kids. :

Слични производи во категоријата