WJ Виткање Облека Закачалка Крпи Чорапи Градници долна облека Виткање Облека Закачалка Крпи Чорапи Градници долна облека Сушење Управување со 32 Клипови Пластични ?

WJ Виткање Облека Закачалка Крпи Чорапи Градници долна облека Виткање Облека Закачалка Крпи Чорапи Градници долна облека Сушење Управување

Това е достапна
DEN 95.76
Количината на стоката:

Материјал : Направен од високо квалитетни PP материјали, цврсти и издржливи.Големина : 12.60 инчен *12.60 инчен (32 см * 32 cm).Дизајн : 32 клипови во еден складирање багажник, распоредени облека закачалки рамномерно.Лесен За Користење : виси На глава може да ротира 360 степени, така што можат слободно да се употребуваат.Примена : Совршен за намалување, ученичките домови и станови со ограничен простор.материјал : пластични Големина : 12.60 инчен *12.60 инчен (32 см * 32 cm) Карактеристики : Дебелина, дизајн, влажно и суво, девет-дупка гранка, освен гардероба простор Уникатен дизајн им овозможува на кука за да ги ротира 360 степени, зголемување на просторот за складирање Продавница кошули и панталони, или висат влажна облека во воздухот, додека одржување на нив навремено и Двете хоризонтални и вертикални може да се користи, светлина чување и сушење, се грижи за домот уредни облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата