Harilla Equilateral Quilting Владетел Сечење на Шаблони DIY Комбинација за Шиење Алатки

Harilla Equilateral Quilting Владетел Сечење на Шаблони DIY Комбинација за Шиење Алатки

Това е достапна
DEN 215.76
Количината на стоката:

Материјал : Акрил.Можете да бидете совршени триаголници половина триаголници и equilateral триаголници со овој владетел.Дизајниран да се намали equilateral триаголници.Сосема нов и висок квалитет.Издржлив и лесен за употреба.Опис : - Сосема нов и висок квалитет - со цел да се намали equilateral триаголници - Издржлив и лесен за употреба - Можете да направите совршени триаголници половина триаголници и equilateral триаголници со овој владетел.Спецификација : - Материјал : Акрилик - Size : Прибл. 13.5 cm / 5.3 инчен - Дебелина : Прибл. 2 mm Package Вклучува : 1 Парче Equilateral Quilting Ruler Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата