OHBABYKA Бебе Обновливи Пелена Pail Лагер за Текстил Пелени или Перење,Сина

OHBABYKA Бебе Обновливи Пелена Pail Лагер за Текстил Пелени или Перење,Сина

Това е достапна
DEN 383.76
Количината на стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ☆ Материјал : Водоотпорен материјал, внатрешниот слој е наредени со PUL( (полиуретан ламинатни). ☆ Кеса Димензии ( L* W) : Димензии : L28"*W25"; Водат-да-собере еластична држи OHBABYKA Pail Лагер во место. ☆ Ohbabyka големи водоотпорен крпа пелена pail лагер е направен од висок квалитет на TPU,кој може да му одолее на дамки и да ја задржите смрдеата во.така што не грижете се, тоа ќе ти се лизга надолу. ☆ Ohbabyka Миење на лагер право, заедно со вашиот пелени!Ние препорачуваме купување на две облоги, па можете да ги ротирате ги мијат. ☆ Машина за миење топло или ладно.Собори сува ниска или висат да се исуши.Хлор или softeners.тоа исто така може да се одржи чисти или нечисти облека, долна облека, чорапи, пливачки костуми и други предмети, одлична за патување.Функција : Едноставно ја фрли го во вашата машина за перење кога измијте ги, десната страна надвор.Топло се мијат со Висат сува или собори сува на ниско ниво.Ние препорачуваме купување на две pail облоги за да ја ротирате ги мијат.Дизајниран да се одржи 20-25 крпа пелени или полно оптоварување на перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата