oshhni 1Yard Бисер Beaded Чипка Намали Плетенка Лента Облека Ткаенини за Шиење Занает 1.2 Width - Темно Сина

oshhni 1Yard Бисер Beaded Чипка Намали Плетенка Лента Облека Ткаенини за Шиење Занает 1.2 Width - Темно Сина

Това е достапна
DEN 191.76
Количината на стоката:

Чипка.Должина : Околу. 1 Двор / 91 cm.Одлично за облека и торба декорација, чанта одлуки, дома декорација, торба, шапка, завеса, перница, свадба се облекуваат декорација, свадба партија прибор, прибор за шиење и други рачно изработени проекти.Уникатен дизајн може да ви помогне да се направи посебен и персоналните занаети проекти.Материјал : Имитација бисер, Ткаенина.Многу убаво и елегантен стил, декоративни додатоци за DIY занаети.Опис : - Многу убаво и елегантен стил, декоративни додатоци за DIY занаети - Уникатен дизајн може да ви помогне да се направи посебен и персоналните занаети проекти. - Одлично за облека и торба декорација, чанта одлуки, дома декорација, торба, шапка, завеса, перница, свадба се облекуваат декорација, свадба партија прибор, прибор за шиење и други рачно изработени проекти. - Материјал : Имитација бисер, Ткаенини - Должина на : Прибл. 1 Двор / 91 cm - Ширина : Прибл. 3 cm / 1.18 inch Package Вклучува : 1 Двор Лента Уреденост.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата