Креативни Конвертирање Бермуди Сина Обична Пластична Предниците-24pc

Креативни Конвертирање Бермуди Сина Обична Пластична Предниците-24pc

Това е достапна
DEN 134.40
Количината на стоката:

Пакетот Вклучува : 24 x Обновливи Пластични Предници.Пластична вилушка карактеристики обичен сенка на бермудски сина.Го поставите овие прибор за јадење покрај плочи на вашата партија табела.Овие прибор за јадење се направени од храна-безбедно пластични материјали и мора да биде рака изми само. 24-Count пакет на премиум пластични предниците од Креативните Конвертирање.Нашиот Допир на Боја партија стоки линија ви нуди виножито на избори.Изберете од широк спектар на бои да се меша, се поклопува и се мешаат со други материи) или како акценти на нашите тематските целини.Без разлика дали сте за планирање на интимна вечера, семеен собир, или голема забава, можете да им верувате Креативни Конвертирање за висок квалитет, во согласност боја за појавување и внимание на детали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата