LED Безбедност Светлина 2 Pack - Ноќно Видливост за Тркачи, Велосипедисти, Проходилки, Joggers, Деца, Кучиња, Релеи и Повеќе - Клип на Облека за Врвка за Зглоб, Глуждот, Велоси

LED Безбедност Светлина 2 Pack - Ноќно Видливост за Тркачи, Велосипедисти, Проходилки, Joggers, Деца, Кучиња, Релеи и Повеќе - Клип

Това е достапна
DEN 305.76
Количината на стоката:

ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН : Тенок, лесен, и супер светол безбедност светла со 5 високо-придвижуван Led диоди по уредот & 3 осветлување режими за сликање – стабилен (секогаш вклучен), бавно флеш, и брзо флеш (strobe).Висок капацитет батерии вклучени со животниот век на батеријата до 96 часа или повеќе.Собра со не ' рѓосувачки челик завртки за ЕКСТРЕМНА ИЗДРЖЛИВОСТ и ВРЕМЕТО ОТПОР.БОНУС ДОДАТОЦИ : 4 дополнителни CR2032 батерии (2 групи), 2 ДОЛГО & ЕЛАСТИЧНА Велкро ремени (планината на светлата да куче јаки, leashes, велосипеди, колички, глуждовите, зглобовите, рацете, шлемови, canes, инвалидски колички и повеќе), плус мини-шрафцигер за НЕ-КАВГА замена на батеријата процес.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Силна, не се лизга клип придава лесно и останува на безбедно.Кука на вашиот појас, џебови, паметен телефон armband, водење на топка, рефлексивни вест / појас, ранец / шлем, куче јаки / harnesses, насекаде на вашиот облека, или врз вклучени еластична Велкро ремени.КРАЈНА ПОДВИЖНОСТ : Без разлика на тоа што ви носи надвор во текот на ноќта или за време на inclement времето, нашата Super Nova Безбедност Светилки може да помогне да се задржи можете безбедно.Кога сте во трчање, пешачење, велосипедизам, промена на гуми, или само добивање на некои свеж воздух, овие ќе ви ги БЕЗБЕДНО и ВИДЛИВИ.МОРА да се ИМА за која било ниско-светло ситуација кога ВАШАТА СИГУРНОСТ се ПОТПИРА НА ВАШИОТ БИДАТ ВИДЕНИ. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање & 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Цел сега, РИЗИК БЕСПЛАТНО.Уживаат целосен мир на умот, знаејќи дека СЕКОЕ КУПУВАЊЕ се заштитени со ексклузивен 1 Година Гаранција и 30 Ден Парите Назад Гаранција.Или сте љубители на производ или имате право да 100% наплата или замена.Без исклучоци.Целиот Човечки LED Безбедност Светла, 2-Пакет Со пет илјади или повеќе НИ пешаци и велосипедисти кои загинаа во сообраќајни несреќи секоја година, кои се гледаат надвор за вас?Се видел со Целиот Човечки е Super Nova Безбедност Светла.Карактеристики и Придобивки Супер-светли Led диоди, 5 моќен светлата на уредот Не се лизга клип, attachable да било облека или додаток 3 осветлување начини : стабилен / брзо strobe / бавно флеш До 96 часа на осветлување со заменливи батерии Времето отпорни и разноврсна Она што се вклучени : 2x времето-отпорни безбедност светла 2x ДОЛГО Велкро ремени кои се вклопуваат седиште мислења, зглобовите, глуждови, итн. 4x (2 групи!) ЕКСТРА CR2032 батерии 1x мини шрафцигер 1x Година Гаранција Купи со Доверба Ние сме толку сигурни дека ќе љубов на вашиот Super Nova Безбедност Светла што ќе го гарантира тоа!Цел сега, и ќе бидат заштитени од страна на нашите ексклузивни 30-дневниот Гаранција за Парите Назад и нашите 1-Година на Производот Замена Гаранција.Згора на тоа, ќе се ублажи од страна на Целиот Човечки е индустрија-водечки услуги на клиентите тим.Ние ќе оди на екстра миле да бидете сигурни дека сте задоволни, секогаш.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата