Nouvelife 2 Парчиња 157in x 39in Гаден Ткаенина Ткаенина, Откачени Лабава Ткаат Гаден Крпа Haunted ноќта на Вештерките Куќа Партија Декорација Материјали (Бела)

Nouvelife 2 Парчиња 157in x 39in Гаден Ткаенина Ткаенина, Откачени Лабава Ткаат Гаден Крпа Haunted ноќта на Вештерките Куќа Партија

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Супер Вредност Пакет Вклучува : 2 Пакети на ноќта на Вештерките гаден ткаенина, секоја крпа мерка години 4 x 1 m/ 157 x 39 инч.Мека ткаенина : гаден платно е направен од памук полиестер, тоа е лесно да се солза, се сече и се drape;Можете да ја обеси Каде било Форма Или на кој Сакате.Капак на гејтс и влезовите, drape од вратите, висат над огледала, се користи како кејп на ничија, ги красат партија маси, windows, ѕидови и тавани.Само DIY вашиот гаден крпа со фенси!.Одговара за ноќта на Вештерките : одлична за ставање плашиш во вашиот гонет куќа или на партијата; може да се создаде добра ноќ на Вештерките амбиент.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата