Trisonic Туш Caddy Бања Бања Организатор Складирање Кошница Сапун Носителот W/Вшмукување Чаши

Trisonic Туш Caddy Бања Бања Организатор Складирање Кошница Сапун Носителот W/Вшмукување Чаши

Това е достапна
DEN 178.80
Количината на стоката:

Објектот локација : Филаделфија, Пенсилванија, сад.Бренд : Trisonic.Боја : Јасно. * Бања и туш caddy * Долгорочните јасно пластика * Вшмукување чаши закачите на ѕид * Стапови за повеќето чисти и мазни површини * Лесен за складирање и за мали шишиња, сунѓери, четка и многу повеќе.Сосема Нов Туш И Када, Полици Четка За Заби, Четка, Жилет, Caddy Организатор Складирање Со Вшмукување Чаши !Организирање на вашиот туш essentials со ова убаво големина вшмукување кошница.Две супер силен вшмукување чаши безбедно се одржи оваа ставка во место.Оваа издржлива, јасно пластична кошница има две одвоени прегради за сите на вашиот туш потреби.Совршен простор за заби, жилет, сапуни, се мијат крпи, сунѓери, и повеќе.Ова е јасен вшмукување чаша планината бања организатор со себе одвод дупки за да се спречи сапун израстоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата