4 Челик Топката Pein Planishing Швајцарската Дизајн На Метални Чекани

4 Челик Топката Pein Planishing Швајцарската Дизајн На Метални Чекани

Това е достапна
DEN 462.00
Количината на стоката:

Ова е нов сет на 4 избрани топката pein чекани со челик глави.Одлично за jewelers и metalsmiths.Сите имаме 1 унца (за 28,3 грама) челик глава и дрвени рачки.Секој мерки околу 9" (228.5 mm) долги. 4 Избрани Челик Топката Pein Чекани Одлична За Jewelers & Metalsmiths.Ова е нов сет на 4 избрани топката pein чекани со челик глави.Одлично за jewelers и metalsmiths.Сите имаме 1 унца (за 28,3 грама) челик глава и дрвени рачки.Секој мерки околу 9" (228.5 mm) long We работиме напорно за да го обновите нашата описи и слики од нашите производи.Како дел од процесот на континуирана иновација од страна на нашите добавувачи, и поновите верзии на објектот се прикажува може да биде предаден пред сме во можност да ја заврши ажурирање.Како резултат на тоа не може да биде мала варијација во боја и дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата