25 Оригинални Неотворена Пакети на Гроздобер Безбол Картички (1980 1990-тите години)

25 Оригинални Неотворена Пакети на Гроздобер Безбол Картички (1980 1990-тите години)

Това е достапна
DEN 479.76
Количината на стоката:

25 Оригинални Пакети На Безбол Картички (ништо понов од 1998 година).Пакети вклучуваат картички од многу производители, вклучувајќи Topps, Горната Палуба, Fleer, Резултат, Sport Flics, и Donruss!.и нејзините поевтини од денес е пакети!!!.Се погледне за картички на Бери Обврзници, Роџер Клеменс, Derek Jeter, Шон Зелена, Chipper Џонс, Френк Томас, Sammy Sosa, Марк Mc Gwire, Cal Ripken Jr, Рафаел Palmeiro, Ренди Џонсон, Кен Griffey Jr., Кирби Puckett, Не Mattingly, Вејд Boggs, и други ѕвезди!. 25 Оригинални Неотворена Пакети на Гроздобер Безбол Картички (1980 1990-тите години).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата